Kargom ne zaman ulaşır?

Ürünün özel olarak dikilmesi belirli bir zaman almakta ,bu sebebten teslimat siparişi oluşturduktan sonra 20 is gününü bulmaktadır ,dikkatinize sunar anlayışınıza tesekkür ederiz.

Ürünü nasıl iade edebilirim?

Firmamızdan satın almış oldugunuz kusursuz ürünlerin  iadesi degil , degişimi yapılmaktadır. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. 

 

Degişim yapacagınız ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, kargo ücretini karşılayarak anlaşmalı Kargo ile göndermenizi rica ederiz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde iade formunuzu doldurarak kargolamanız gerekmektedir bu durumda kargo masrafı tarafımıza aittir.

 

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 

 

Elime ulaşan ürün için renk ve beden değişimi yapabilir miyim?
Satılan her ürünün renk ve beden değişimi yapma hakkınız mevcuttur. Değişimini istediğiniz ürünün, faturanızın alt kısmında bulunan "İade Formu" alanınındaki "İade Sebebi" bölümüne "Değişim" yazarak paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, karşı ödemeli olarak anlaşmalı  Kargo ile göndermenizi rica ederiz.

 

Kapıda ödeme seçeneği ile ürün alabilir miyim?
 

 

Kredi kartına taksit yapabilir miyim?
 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR